psychologist image

Agne Paškevičiūtė

Psychologe

Lietuvių

English

Über mich

Probleme mit denen ich helfen kann

Burnout

Berufsberatung

Depression

Stimmungsschwankungen

Ängstlichkeit

Stress

Beziehungsprobleme

Über mich selbst

Esu psichologė - psichoterapeutė praktikė, dirbu vadovaudamasi kognityvinės elgesio terapijos metodika. Ši metodika remiasi principu, kad žmogaus savijautą nulemia jo mąstymas, vadinasi tai, kaip jaučiamės, priklauso ne nuo to, kas mums nutinka, o nuo to, kaip mes tai suprantame. Taigi, vienas iš svarbiausių mano, kaip psichoterapeuto tikslų - suvokti kliento mąstymo ypatumus ir kaip jie lemia blogą jo savijautą, bei padėti keisti klientui mąstymą ir elgesį taip, kad simptomai ir problemos išnyktų, o žmogaus funkcionavimas šeimoje, darbe bei platesniame socialiniame kontekste atsistatytų ir pagerėtų..

Inspirationen zur Wahl des Berufes des Psychologen

Praeityje dirbau teisinį darbą, tačiau bėgant metams supratau, jog nebegaliu dirbti nemylimą darbą, nes tai sukelia labai daug streso, įtampos gyvenime, nesijaučiau laiminga ir esanti "savo rogėse". Norėjau pokyčių, bet bijojau, nedrąsu buvo žengti ten, kur nežinojau kas bus. Psichologija man parodė daugiau galimybių, kaip padėti sau pačiai, ir kaip padėti kitiems tokiose situacijose. Taip mano gyvenime atsirado "mindfulness" arba kitaip dėmesingas įsisąmoninimas. Esu šių metodikų mokytoja. Praktikuoju jogą, labai mėgstu mangus, ir myliu vasarą :)

Bewertungen

starstarstarstarstar

20.3.2024

Rekomenduoju 100%. Buvo verta apsilankyt!

star

Anonymer Benutzer

starstarstarstarstar

27.1.2024

Man patiko, kad konsultacijos pabaigoje reikėjo įvardinti 3 dalykus, kuriuos išsinešiau - tai padėjo suvokti, aplink ką maždaug vystėsi visa konsultacija. Patiko naudojami metodai, kur buvo prašoma realiais argumentais pagrįsti savo mintis (referuoju į “teismo” metodiką). Išsinešiau keletą įžvalgų, kurias bandau taikyti ir kasdienoje (pvz. išmokti pasakyti “Ne”), tad manau, kad konsultacija bet kokiu atveju buvo naudinga :) Ačiū!

star

Anonymer Benutzer