psychologist image

Agne Paškevičiūtė

Психолог

Lietuvių

English

Обо мне

Сложности, которые я помогаю решить

Выгорание

Карьерное консультирование

Депрессия

Перепады настроения

Тревога

Стресс

Проблемы в отношениях

Обо мне

Nieko nėra neįmanomo arba kitaip - viskas įmanoma :) Tai mano moto, kuriuo vadovaujuosi gyvenime. Daugiausiai dirbu su klientais, kurie nori pokyčių gyvenime - darbe, moksluose, santykiuose, asmeniniame gyvenime, bet nedrįstą, užstringa, nežino ką daryti... Pagrindiniai klausimai, kuriuos keliame konsultacijų metu - pasitikėjimas, savivertė, savikritika, išorinė kritika, baimės, emocijos, panika ir t.t. Ir tuo pačiu leidžiamės į gylį, į save, į savo vidinį pasaulį, mokomės pamilti save vis iš naujo ir iš naujo...

Вдохновение стать психологом

Praeityje dirbau teisinį darbą, tačiau bėgant metams supratau, jog nebegaliu dirbti nemylimą darbą, nes tai sukelia labai daug streso, įtampos gyvenime, nesijaučiau laiminga ir esanti "savo rogėse". Norėjau pokyčių, bet bijojau, nedrąsu buvo žengti ten, kur nežinojau kas bus. Psichologija man parodė daugiau galimybių, kaip padėti sau pačiai, ir kaip padėti kitiems tokiose situacijose. Taip mano gyvenime atsirado "mindfulness" arba kitaip dėmesingas įsisąmoninimas. Esu šių metodikų mokytoja. Praktikuoju jogą, labai mėgstu mangus, ir myliu vasarą :)

Отзывы

starstarstarstarstar

20.03.2024

Rekomenduoju 100%. Buvo verta apsilankyt!

star

Частный клиент

starstarstarstarstar

27.01.2024

Man patiko, kad konsultacijos pabaigoje reikėjo įvardinti 3 dalykus, kuriuos išsinešiau - tai padėjo suvokti, aplink ką maždaug vystėsi visa konsultacija. Patiko naudojami metodai, kur buvo prašoma realiais argumentais pagrįsti savo mintis (referuoju į “teismo” metodiką). Išsinešiau keletą įžvalgų, kurias bandau taikyti ir kasdienoje (pvz. išmokti pasakyti “Ne”), tad manau, kad konsultacija bet kokiu atveju buvo naudinga :) Ačiū!

star

Частный клиент