psychologist image

Rūta Navickė

Psychologist

Lietuvių

English

About me

Keywords I work with

Child problems

Anger Management

Stress

About myself

Mano žinios neapsiriboja vien psichologija. Studijuodama dirbau administracinį darbą teisme ir universitete. Esu dirbusi mediatore, kur sprendžiau konfliktus tarp nuteistųjų ir nukentėjusiųjų. Vėliau buvau policijos pareigūnų psichologe.

Inspirations for becoming a psychologist

Visa mano patirtis leido išsigryninti svarbiausią domėjimosi sritį – traumų psichologija. Šiuo metu individualiai konsultuoju ir taikau EMDR terapiją, kuri pripažinta viena efektyviausių ir greičiausių trauminiams prisiminimams gydyti. Taip pat konsultoju tėvus, vadovaudamasi bene vienintele tėvystės filosofija, kuri atsižvelgia į streso ir traumos poveikį vaikams.

What book should everyone read? Why?

Bessel van der Kolk “Kūnas mena viską” Jei jaučiate, kad ne jūs valdote savo kūną, o jis jus. Jei yra pojūtis, kad mintimis nepavyksta nuraminti užplūstančių emocijų. Jei praeityje jums buvo nutikęs įvykis, kuris neduoda ramybės iki šiol - ši knyga yra jums. Čia aprašyti pasaulyje pripažinti traumų gydymo metodai, kurie padėjo įvairiausias patirtis turėjusiems žmonėms nuo karo veteranų iki apleistą vaikystę turėjusių ir dabar nerimą patiriančių žmonių. Jei tokių pojūčių nepatiriate, susipažinkite, kaip galbūt jaučiasi šalia esantys, su žmonėmis susidursite visur!

Education

Socialinės psichologijos magistro laipsnis

Aug 2011 - Apr 2014

Krizių ir traumų psichologija, tarpininkavimas konfliktų sprendimo procese, sveikatos psichologija

Experience

Individuali praktika

Aug 2012 - Present

Taikau EMDR terapiją. Konsultuoju individualiai. Vedu dėmesingo įsisąmoninimo streso valdymo, sąmoningos tėvystės (Aware parenting) mokymus.

VšĮ Vaikų ugdymas

Aug 2012 - Aug 2015

Konsultavau bei vedžiau paskaitas ikimokyklinio amžiaus vaikų tėvams vaikų raidos psichologijos temomis

Vilniaus apygardos probacijos tarnyba

Jan 2015 - Apr 2016

Dirbau mediatore ir tarpininkavau sprendžiant konfliktus, susijusius su baudžiamosiomis nusikalstamomis veikomis tarp nuteistojo ir nukentėjusiojo.

Kauno kolegija

Aug 2015 - Jan 2016

Skaičiau studentams paskaitas organizacinės psichologijos, karjeros valdymo, dalykinės elgsenos, asmenybės pažinimo ir pan. temomis.

Kauno apsk. vyriausiasis policijos komisariatas

Apr 2016 - Dec 2019

Buvau Lietuvos policijos psichologų mobilios kritinių įvykių grupės narė: teikiau psichologinę pagalbą darbuotojams, debriefingą po savižudybių