psychologist image

Agne Paškevičiūtė

Psychologist

Lietuvių

English

About me

Keywords I work with

Burnout

Career advice

Depression

Mood swings

Anxiety

Stress

Relationship problems

About myself

Nieko nėra neįmanomo arba kitaip - viskas įmanoma :) Tai mano moto, kuriuo vadovaujuosi gyvenime. Daugiausiai dirbu su klientais, kurie nori pokyčių gyvenime - darbe, moksluose, santykiuose, asmeniniame gyvenime, bet nedrįstą, užstringa, nežino ką daryti... Pagrindiniai klausimai, kuriuos keliame konsultacijų metu - pasitikėjimas, savivertė, savikritika, išorinė kritika, baimės, emocijos, panika ir t.t. Ir tuo pačiu leidžiamės į gylį, į save, į savo vidinį pasaulį, mokomės pamilti save vis iš naujo ir iš naujo...

Inspirations for becoming a psychologist

Praeityje dirbau teisinį darbą, tačiau bėgant metams supratau, jog nebegaliu dirbti nemylimą darbą, nes tai sukelia labai daug streso, įtampos gyvenime, nesijaučiau laiminga ir esanti "savo rogėse". Norėjau pokyčių, bet bijojau, nedrąsu buvo žengti ten, kur nežinojau kas bus. Psichologija man parodė daugiau galimybių, kaip padėti sau pačiai, ir kaip padėti kitiems tokiose situacijose. Taip mano gyvenime atsirado "mindfulness" arba kitaip dėmesingas įsisąmoninimas. Esu šių metodikų mokytoja. Praktikuoju jogą, labai mėgstu mangus, ir myliu vasarą :)

Reviews

starstarstarstarstar

3/20/2024

Rekomenduoju 100%. Buvo verta apsilankyt!

star

Private client

starstarstarstarstar

1/27/2024

Man patiko, kad konsultacijos pabaigoje reikėjo įvardinti 3 dalykus, kuriuos išsinešiau - tai padėjo suvokti, aplink ką maždaug vystėsi visa konsultacija. Patiko naudojami metodai, kur buvo prašoma realiais argumentais pagrįsti savo mintis (referuoju į “teismo” metodiką). Išsinešiau keletą įžvalgų, kurias bandau taikyti ir kasdienoje (pvz. išmokti pasakyti “Ne”), tad manau, kad konsultacija bet kokiu atveju buvo naudinga :) Ačiū!

star

Private client