psychologist image

Jurgita Kadagienė

Psychologist

Lietuvių

About me

Keywords I work with

Depression

Fears and Fobia

Anxiety

Self-Esteem

Stress

Relationship problems

Panic attacks

About myself

Esu psichologė, psichoterapeutė - kandidatė. Studijuoju Kognityvinę elgesio terapiją LSMU Neuromedicinos institute, turiu 23 metų patirtį psichologinėje praktikoje. Konsultacijų metu siekiu atskleisti ryšį tarp įsitikinimų (ką mes galvojame), emocijų (ką mes jaučiame) ir elgesio (ką mes darome). Tikiu, jog pokalbio metu mes sukursime saugią ir palaikančią erdvę, kurioje tyrinėsime jums kylančius sunkumus ir klausimus, kurie kyla apie save ir mus supantį pasaulį. Geriau suvokus savo mintis, elgesį, jausmus, atrasime galimybių teigiamiems pokyčiams jūsų gyvenime. https://psichologukonsultacijos.lt/Psichologe_Jurgita_Kadagiene

What is your motto?

Žmonės yra geri. Jei kartais jie elgiasi ne taip, kaip mums norėtųsi, galbūt įžeidžia, pyksta ar manipuliuoja, tai yra ne dėl to, kad norėtų mus įskaudinti ar pakenkti. Priežastis yra paprasta - jie jaučiasi nepakankami: nepakankamai mylimi, nepakankamai gaunantys dėmesio, nepakankamai svarbūs. Iš prigimties visi yra geri, tik reikia juos suprasti ir geriau pažinti jų elgesio priežastis.

What book should everyone read? Why?

Irvino Yalomo knyga „Žiūrėti į saulę“, manau, būtų naudinga kiekvienam. „Nelengva gyventi kiekvieną akimirką suvokiant mirtį. Tarsi bandytum žiūrėti tiesiai į saulę: ilgai negali ištverti. Kadangi negalime gyventi sustingę iš baimės, susikuriame būdų, kaip susilpninti mirties siaubą.“ Kaip atpažinti užslėptą mirties baimę? Ką daryti, kad ji mūsų neparalyžiuotų? Kaip elgtis, kad susitikimas su mirties baime nesunaikintų gyvenimo tikslo, o pabudintų visaverčiam gyvenimui? Svarbiausia tiesa – gydo ne teorija ar idėjos, o žmonių tarpusavio santykiai.

My spirit animal

Lapė iš "Mažojo princo". Man, kaip ir tai lapei, svarbiausia emociniai ryšiai, pasitikėjimas ir tikėjimas žmonėmis. Ištrauka iš knygos: "Mažasis princas: - Aš ieškau draugų. Kas yra "prijaukinti"? - Tai jau seniai užmiršta sąvoka,- tarė lapė.- Tai reiškia "užmegzti ryšius..." - Užmegzti ryšius? - Žinoma,- tarė lapė.- Tu man dar esi berniukas, panašus į šimtą tūkstančių kitų berniukų. Ir tu man nereikalingas. Ir aš tau nereikalinga. Aš tau esu lapė, panaši į šimtą tūkstančių lapių. Bet jei tu mane prisijaukinsi, mudu būsime vienas kitam reikalingi. Tu man tada būsi vienintelis pasaulyje. Aš tau būsiu vienintelė pasaulyje."

Interesting experiences I've had

Mano aistra - kelionės. Labiausiai man jose patinka skirtingi žmonės, kuriuos sutinku. Azijoje sutiktas vairuotojas, kuris vietoj kepurės nešiojo svogūnų tinklelį su gėlyte ir pradėdavo dainuoti, kai pykdavo transporto spūstyje. Tailande sutikta pora jaunuolių, kurie tiesiog draugiškai pasiūlė pasivaišinti savo nusipirktais keptais tarakonais. Ir patikėkit, aš bandžiau paragauti, bet ... :). Kuboje 7 val. ryto pro langą girdimas (ir labai gerai pažadinantis) kaimyno, operos solisto dainavimas, bet žmogus tikrai myli savo darbą... O įdomiausios patirtys - tai susitikimai su dukryte, su kuria susitinkame vis kitoje pasaulio šalyje.

Education

Klaipėdos universitetas

Aug 1998 - Apr 2001

Psichologijos bakalauras

Mykolo Romerio universitetas

Aug 2002 - Apr 2004

Socialinės psichologijos magistras

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas

Dec 2021 - Present

Psichoterapeutė - kandidatė. Podiplominės Kognityvinės elgesio terapijos studijos

Experience

Lektorė

Dec 2000 - Present

Darbuotojų gebėjimų visuomenės psichikos sveikatos srityje stiprinimo mokymai įmonėse ir pedagoginėse įstaigose.

Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

Dec 2000 - Present

Psichologė. Psichologinis vaikų ir jų tėvų konsultavimas.

VšĮ Socialinės plėtros ir konsultacijų centras

Jan 2004 - Present

Psichologė. Individualios konsultacijos, terapinių grupių, seminarų ir psichologinių mokymų vedimas.