psychologist image

Rūta Navickė

Psichologas

Lietuvių

English

Apie mane

Iššūkiai su kuriais galiu padėti

Vaiko problemos

Pykčio valdymas

Stresas

Apie mane

Mano žinios neapsiriboja vien psichologija. Studijuodama dirbau administracinį darbą teisme ir universitete. Esu dirbusi mediatore, kur sprendžiau konfliktus tarp nuteistųjų ir nukentėjusiųjų. Vėliau buvau policijos pareigūnų psichologe.

Įkvėpimas tapti psichologu

Visa mano patirtis leido išsigryninti svarbiausią domėjimosi sritį – traumų psichologija. Šiuo metu individualiai konsultuoju ir taikau EMDR terapiją, kuri pripažinta viena efektyviausių ir greičiausių trauminiams prisiminimams gydyti. Taip pat konsultoju tėvus, vadovaudamasi bene vienintele tėvystės filosofija, kuri atsižvelgia į streso ir traumos poveikį vaikams.

Kaip manai, kokią knygą turi perskaityti kiekvienas? Kodėl?

Bessel van der Kolk “Kūnas mena viską” Jei jaučiate, kad ne jūs valdote savo kūną, o jis jus. Jei yra pojūtis, kad mintimis nepavyksta nuraminti užplūstančių emocijų. Jei praeityje jums buvo nutikęs įvykis, kuris neduoda ramybės iki šiol - ši knyga yra jums. Čia aprašyti pasaulyje pripažinti traumų gydymo metodai, kurie padėjo įvairiausias patirtis turėjusiems žmonėms nuo karo veteranų iki apleistą vaikystę turėjusių ir dabar nerimą patiriančių žmonių. Jei tokių pojūčių nepatiriate, susipažinkite, kaip galbūt jaučiasi šalia esantys, su žmonėmis susidursite visur!

Išsilavinimas

Socialinės psichologijos magistro laipsnis

2011/08 - 2014/04

Krizių ir traumų psichologija, tarpininkavimas konfliktų sprendimo procese, sveikatos psichologija

Patirtis

Individuali praktika

2012/08 - Dabar

Taikau EMDR terapiją. Konsultuoju individualiai. Vedu dėmesingo įsisąmoninimo streso valdymo, sąmoningos tėvystės (Aware parenting) mokymus.

VšĮ Vaikų ugdymas

2012/08 - 2015/08

Konsultavau bei vedžiau paskaitas ikimokyklinio amžiaus vaikų tėvams vaikų raidos psichologijos temomis

Vilniaus apygardos probacijos tarnyba

2015/01 - 2016/04

Dirbau mediatore ir tarpininkavau sprendžiant konfliktus, susijusius su baudžiamosiomis nusikalstamomis veikomis tarp nuteistojo ir nukentėjusiojo.

Kauno kolegija

2015/08 - 2016/01

Skaičiau studentams paskaitas organizacinės psichologijos, karjeros valdymo, dalykinės elgsenos, asmenybės pažinimo ir pan. temomis.

Kauno apsk. vyriausiasis policijos komisariatas

2016/04 - 2019/12

Buvau Lietuvos policijos psichologų mobilios kritinių įvykių grupės narė: teikiau psichologinę pagalbą darbuotojams, debriefingą po savižudybių