Padėkite tiems, kam reikia jūsų pagalbos

Prisijunkite prie mūsų specialistų bendruomenės, kurie patiria mažiau streso, nes turi rūpintis tik savo klientų gerove ir nesirūpina savo kalendoriais bei būdais, kaip pritraukti naujų klientų. Čia Meetelp pasirūpina viskuom.

Screenshot of Meetelp business
Screenshot of Meetelp business

Mes pasirūpinsime jumis, kad jūs galėtumėte susitelkti į savo klientus

Ilgalaikiai klientai

Gaukite dar daugiau klientų dabar! Mūsų parinkimas suteikia jums klientų, kurie yra tinkamesni ir išlanko terapiją iki galo.

Mes pasirūpiname viskuom už jus!

Nuo automatinių registracijų bei mokėjimų, iki priminimų. Mes pasirūpiname viskuo, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į tai, ką darote geriausiai - padėti žmonėms.

Stebėkite klientų progresą

Naudodamiesi mūsų "Nuotaikos stebėjimo" paslauga, sužinokite savo klientų emocinę būseną ir padėkite jiems daryti pažangą. Kas savaitę gaukite naujausią informaciją iš savo kliento ir efektyviau konsultuokite.

Saugumas ir konfidencialumas

Žinome, koks svarbus jums yra saugumas, todėl Meetelp sukūrėme taip saugiai, kaip tik įmanoma šiais laikais. Viskas lieka užšifruota, kad galėtumėte saugiai bendrauti bei rengti vaizdo skambučius su savais klientais

Būkite unikalūs ir išsiskirkite. Pasirinkite iš daugybės klausimų, kurie geriausiai apibūdintų jus.

Viena iš inovatyviausių užsakymo ir planavimo sistemų. Pritaikykite ją pagal savo poreikius ir priverskite ją dirbti jums.

Daugiau jokio nereikalingo streso. Nuo mokėjimų iki sąskaitų faktūrų - mes pasirūpinome jumis.