psychologist image

Jurgita Kadagienė

Psichologas

Lietuvių

Apie mane

Iššūkiai su kuriais galiu padėti

Depresija

Baimės ir fobijos

Nerimas

Savivertė ir pasitikėjimas savimi

Stresas

Santykių problemos

Panikos atakos

Apie mane

Esu psichologė, psichoterapeutė - kandidatė. Studijuoju Kognityvinę elgesio terapiją LSMU Neuromedicinos institute, turiu 23 metų patirtį psichologinėje praktikoje. Konsultacijų metu siekiu atskleisti ryšį tarp įsitikinimų (ką mes galvojame), emocijų (ką mes jaučiame) ir elgesio (ką mes darome). Tikiu, jog pokalbio metu mes sukursime saugią ir palaikančią erdvę, kurioje tyrinėsime jums kylančius sunkumus ir klausimus, kurie kyla apie save ir mus supantį pasaulį. Geriau suvokus savo mintis, elgesį, jausmus, atrasime galimybių teigiamiems pokyčiams jūsų gyvenime. https://psichologukonsultacijos.lt/Psichologe_Jurgita_Kadagiene

Koks yra tavo gyvenimo moto?

Žmonės yra geri. Jei kartais jie elgiasi ne taip, kaip mums norėtųsi, galbūt įžeidžia, pyksta ar manipuliuoja, tai yra ne dėl to, kad norėtų mus įskaudinti ar pakenkti. Priežastis yra paprasta - jie jaučiasi nepakankami: nepakankamai mylimi, nepakankamai gaunantys dėmesio, nepakankamai svarbūs. Iš prigimties visi yra geri, tik reikia juos suprasti ir geriau pažinti jų elgesio priežastis.

Kaip manai, kokią knygą turi perskaityti kiekvienas? Kodėl?

Irvino Yalomo knyga „Žiūrėti į saulę“, manau, būtų naudinga kiekvienam. „Nelengva gyventi kiekvieną akimirką suvokiant mirtį. Tarsi bandytum žiūrėti tiesiai į saulę: ilgai negali ištverti. Kadangi negalime gyventi sustingę iš baimės, susikuriame būdų, kaip susilpninti mirties siaubą.“ Kaip atpažinti užslėptą mirties baimę? Ką daryti, kad ji mūsų neparalyžiuotų? Kaip elgtis, kad susitikimas su mirties baime nesunaikintų gyvenimo tikslo, o pabudintų visaverčiam gyvenimui? Svarbiausia tiesa – gydo ne teorija ar idėjos, o žmonių tarpusavio santykiai.

Mano dvasinis gyvūnas

Lapė iš "Mažojo princo". Man, kaip ir tai lapei, svarbiausia emociniai ryšiai, pasitikėjimas ir tikėjimas žmonėmis. Ištrauka iš knygos: "Mažasis princas: - Aš ieškau draugų. Kas yra "prijaukinti"? - Tai jau seniai užmiršta sąvoka,- tarė lapė.- Tai reiškia "užmegzti ryšius..." - Užmegzti ryšius? - Žinoma,- tarė lapė.- Tu man dar esi berniukas, panašus į šimtą tūkstančių kitų berniukų. Ir tu man nereikalingas. Ir aš tau nereikalinga. Aš tau esu lapė, panaši į šimtą tūkstančių lapių. Bet jei tu mane prisijaukinsi, mudu būsime vienas kitam reikalingi. Tu man tada būsi vienintelis pasaulyje. Aš tau būsiu vienintelė pasaulyje."

Įdomiausios turėtos patirtys

Mano aistra - kelionės. Labiausiai man jose patinka skirtingi žmonės, kuriuos sutinku. Azijoje sutiktas vairuotojas, kuris vietoj kepurės nešiojo svogūnų tinklelį su gėlyte ir pradėdavo dainuoti, kai pykdavo transporto spūstyje. Tailande sutikta pora jaunuolių, kurie tiesiog draugiškai pasiūlė pasivaišinti savo nusipirktais keptais tarakonais. Ir patikėkit, aš bandžiau paragauti, bet ... :). Kuboje 7 val. ryto pro langą girdimas (ir labai gerai pažadinantis) kaimyno, operos solisto dainavimas, bet žmogus tikrai myli savo darbą... O įdomiausios patirtys - tai susitikimai su dukryte, su kuria susitinkame vis kitoje pasaulio šalyje.

Išsilavinimas

Klaipėdos universitetas

1998/08 - 2001/04

Psichologijos bakalauras

Mykolo Romerio universitetas

2002/08 - 2004/04

Socialinės psichologijos magistras

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas

2021/12 - Dabar

Psichoterapeutė - kandidatė. Podiplominės Kognityvinės elgesio terapijos studijos

Patirtis

Lektorė

2000/12 - Dabar

Darbuotojų gebėjimų visuomenės psichikos sveikatos srityje stiprinimo mokymai įmonėse ir pedagoginėse įstaigose.

Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija

2000/12 - Dabar

Psichologė. Psichologinis vaikų ir jų tėvų konsultavimas.

VšĮ Socialinės plėtros ir konsultacijų centras

2004/01 - Dabar

Psichologė. Individualios konsultacijos, terapinių grupių, seminarų ir psichologinių mokymų vedimas.